Hakkımızda

Mimaride kullanılan paslanmaz çelik ürünlerin lider tasarımcı ve üreticisi olma hedefiyle 2015 yılında 15 yıllık deneyimi olan mühendis,tasarımcı ve üreticilerin biraraya gelerek yerli sermaye ile kurduğu ve son teknoloji makine ve teknikler ile üretim yapan firmamız,10 beyaz yaka 30 mavi yaka personelden oluşan bir yapıya sahiptir.

Kendisine ait 1000 m2 kapalı 400 m2 açık olmak üzere toplamda 1400 m2 fabrikada üretimini gerçekleştiren firmamız müşteri istekleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı uygulamalar da yapmaktadır.

ÇÖZÜM VE PARTNERLİK
Teknik birimimiz ile projelerinizi paylaşarak uygulamalarınız için en uygun ve ekonomik modeli oluşturarak teklifler isteyebilir ,örnek numuneler ve alternatif çözümler ile projenizi detaylandırabilirsiniz.

2d ve 3d programlar ile proje ekiplerinize her türlü teknik desteği verebilen firmamız statik hesaplar ile de projelerinizin daha ekonomik ve güvenilir hale gelmesini sağlamaktadır.

KALİTE
Ürünlerimizin kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olmak için her ürünümüzü kimyasal test, darbe testi, sertlik,çekme-basma testi, tuz testi ve X ray testine gönderebilirsiniz.

TASARIM AVANTAJI
Tecrübeli tasarımcı ekibimiz montaj öncesi ürün tasarımında oluşabilecek hataları görerek, ürüne müdahale edip hataları minimize ederek maliyetleri düşürmek için gerekli iyileştirmeleri yapabilecek kapasitededir.

Bu da sizin montajda oluşabilecek işçilik kaybınızı önleyip, extra ürün bedeli ödemenizi önleyecektir.

ESTETİK VE İNOVASYON
PascoMetal tasarladığı ürünlerde İTÜ ve MSU ile işbiriliği yaparak endüstriyel tasarım öğrencileriyle beraber estetik ürün üretmektedir.

Aynı zamanda 2015 yılında dünyada geçerli olan 3 patent 4 de faydalı modeli olan firmamız, türk uygulama firmalarının dünya çapında rekabet etmesini sağlamak için ar-ge ve teknolojiye yatırım yaparak sürekli gelişen mimari metal sektörüne ayak uydurmaktadır.

Müşteri Hizmetleri: +90 (212) 510 10 63